Türkiye’nin KBB Uzmanları ‘Soru Cevaplarla Vertigo’ Toplantısında Buluşuyor

Halk arasında ‘baş dönmesi’ olarak tanımlanan Vertigo, pek çok kişiyi etkileyen önemli bir sağlık sorunu. Kısaca, "Vücudun denge sisteminde yaşanan bir sorun nedeniyle ortaya çıkan baş dönmesi”nin nedenlerini araştırmak için uzmanlar ve sağlık kurumları tarafından yoğun çaba harcanıyor.

Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu, 2009 yılından bu yana vertigoya yönelik birçok proje, etkinlik ve bilimsel toplantı gerçekleştiriyor. Vertigoya yönelik çalışmalarına bir yenisini daha ekleyen Bayındır Sağlık Grubu, 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü, Kulak Burun Boğaz uzmanlarına yönelik, ‘Soru Cevaplarla Vertigo’ konulu interaktif bir toplantıya ev sahipliği yaptı. Toplantı, saat 12.15’te Bayındır Söğütözü Hastanesi’nden canlı olarak yayınlandı.

Uluslararası katılım 
Türkiye’deki Kulak Burun Boğaz uzmanlarını buluşturan toplantı, yurt içi ve yurt dışından uzmanların katılımıyla gerçekleşti. Bayındır Sağlık Grubu KBB Bölüm Başkanı ve aynı zamanda Vertigo Akademi International Başkanı, Avrupa Otoloji ve Nörootoloji önceki Başkanı,Politzer Derneği önceki Başkanı Prof. Dr. Nuri Özgirgin, tüm Türkiye’deki Kulak Burun Boğaz uzmanlarından ve kongrelerden toplanan soruları cevaplandırdı. 

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git