Tam Donanımlı Dijital Hastane Olma Yolculuğumuz Devam Ediyor

Bayındır Sağlık Grubu olarak, entegre sağlık ekosisteminde tam donanımlı dijital hastane olma yolunda, dijital dönüşüm sürecimizi stratejik öncelikle ve kararlılıkla dinamik bir şekilde yürütüyoruz. Diğer sektörlerden farklı olarak değişken dinamiklere sahip olan sağlık sektöründe, süreçlerin otomatize edilmesinin ve ölçümlenmesinin önemini de biliyoruz...

Bu kapsamda öne çıkan radyo frekansı ile kimlikleme teknolojisinin (RFID) Grubumuzdaki kick-off toplantısında, Genel Müdürümüz Sezai Sevgin, RFID'nin hem hastaya temas eden süreçlerimizde hem de idari süreçlerimizde hibrit fayda sunacağını belirtti.

Sevgin, kurum kültürü çerçevesinde yapılan işlerin içselleştirilmiş, kolektif akıl ve samimiyet içeren bir tarzda yürütülmesinin önemli olduğunu, dolayısı ile pek çok alana değen bu projeye adım atılmasından dolayı memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız