Sporcuların Sağlığı Bayındır Sağlık Grubu’na Emanet!

Dünyanın her yerinden ve her yaştan sporseveri bir araya getiren 35. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında Türkiye İş Bankası grup şirketlerinden Bayındır Sağlık Grubu 7. kez sağlık sponsoru olarak yer aldı. Bayındır Sağlık Grubu, dünyanın 5 kıtasından 2468 sporcunun katıldığı kıyasıya rekabetin dostlukla birlikte yaşandığı uluslararası dev organizasyonda, kaliteli sağlık hizmeti ile bu yıl da hem sporcuların hem de seyircilerin yanındaydı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve her yıl yüzücülerin heyecanla beklediği Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, dünyanın 77 ülkesinden sporcuyu İstanbul Boğazında bir araya getirdi. Dünya Açık Deniz Yüzme Birliği (WOWSA-World Open Water Swimming Association) tarafından verilmiş en iyi açık deniz yarışı ünvanı olan ve tüm dünyanın yakından takip ettiği bu uluslararası organizasyonda, 7. kez sağlık sponsorluğu gibi önemli bir görev üstlenilmesinde Türkiye İş Bankası grup şirketlerinden Bayındır Sağlık Grubu'nun sağlık sektöründeki güvenilir ismi ve güçlü organizasyonel alt yapısı etkili oldu.

5 kıtadan toplam 2468 sporcunun katıldığı yarışmada, Bayındır Sağlık Grubu gelenekselleşmiş kaliteli sağlık hizmeti ile yüzücülerin ve etkinlik alanındaki misafirlerin yanındaydı. Seçme yarışlarında da sporcuların yanında olan Bayındır Sağlık Grubu, kurduğu iki tam donanımlı sağlık çadırı, alanında uzman sağlık ekibi ve ambulansları ile tüm sağlık sorunlarına anında yanıt vererek, yarış boyunca sporculara ve misafirlere kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sundu.

Sağlıklı spor için desteğimizi sürdürüyoruz

Sağlıklı bir yaşam için sporun ve aktif yaşamın yaygınlaştırılması gerektiğini vurgulayan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü M. Tankut Tabak, “Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren bu kıyasıya mücadelede sporcu sağlığı her şeyden önce geliyor. Bayındır Sağlık Grubu olarak yedi yıldır sporcularımızın ve yarışmayı izlemeye gelen misafirlerimizin sağlıkları bize emanet. 31 yılda biriktirdiğimiz kalite ve etik anlayışı ile sağlık standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Tedavi edici sağlık hizmetlerinin yanı sıra koruyucu ve önleyici sağlık hizmetlerinin önemini de çok iyi biliyoruz. Sporun hem mental hem de fiziksel sağlığımız için öneminden hareketle, nesillerin spor bilinci ile büyümesine katkı sağlamak amacı ile Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında yedinci kez sağlık sponsoru olarak yer aldık. Dünyanın dört bir yanından katılan sporcuların her yıl yakından takip ettiği bu organizasyon, yüksek performans gerektiren zorlu parkuru ile sağlıklı yaşam ile spor bilincinin aşılanmasında büyük yere sahip. Önümüzdeki yıllarda da Bayındır Sağlık Grubu olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz." dedi.

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız