Ressam Emel Örs'ün Resimleri Ankaralı Sanatseverleri Büyüleyecek

Kozmopolit kent yaşamını resimlerinde renkli, coşkulu ve soyut olarak irdeleyen ünlü ressam Emel Örs’ün “Anlatacak Çok Şey Var” sergisi Bayındır Kavaklıdere Hastanesi ve Şeli Art Project işbirliğiyle 16 Ekim 2015-10 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankaralıların beğenisine sunulacak.

Sağlık sektörünün öncü ve lider markası Bayındır Sağlık Grubu’nun sanata desteği aralıksız devam ediyor. Yurtiçinde ve yurtdışında 9 kişisel ve 50’ye yakın karma sergiye katılan ressam Emel Örs’ün “Anlatacak Çok Şey Var” sergisi Bayındır Kavaklıdere Hastanesi’nde 16 Ekim 2015-10 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankaralı sanatseverlerle buluşacak.

Sanat yaşamına 1996 yılında başlayan ve birçok başarılı sergi çalışmasına imza atan Emel Örs resimlerinde kozmopolit kent yaşamında baskılanan bireyi ve toplumun karışık dışa vurumcu coşku ve durağanlığını tuvallerine yansıtıyor. Sanatçının eserlerinde renk ve çizginin hakim olduğu soyut figürlerin yanı sıra, doğadan herhangi bir kesitin de soyut yansımaları yer alıyor. Sanatçının yaşama gücü kent yalnızlığındaki düzensiz çoğul enerjiyle birleşiyor ve ortaya renkli coşkunun düzensiz ritmini yansıtan hayranlık uyandıran eserler çıkıyor.

Emel Örs hakkında
Emel Örs 1963 yılında İstanbul’da doğdu. Kültür Koleji’nden mezun olan sanatçı, sanat yaşamına 1996 yılında Ramuş İpek Atölyesi’nde başladı. Yurtiçinde ve yurtdışında 9 kişisel ve 50’ye yakın karma sergiye katıldı. Sanatçı bir dönem genel sekreterliğini yaptığı Bakırköylü Sanatçılar Derneği (BASAD) üyesidir. Halen Bakırköy’de kendi atölyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git