Kadınlara Özel Mutlu Yaşam Reçeteleri

Bayındır Sağlık Grubu Söğütözü Hastanesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu Saadet Şen Öner’in katılımıyla gerçekleştireceği söyleşi ile kutluyor. 7 Mart 2015 Cumartesi günü Bayındır Söğütözü Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek söyleşide kadınların yaşam standartlarını iyileştirmelerine katkı sağlayacak özel reçeteler paylaşılacak.

Bayındır Söğütözü Hastanesi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında eğitimler veren, iş ve siyaset çevresinde bireysel ve kurumsal koçluk yapan, gelişim uzmanı ve yaşam koçu Saadet Şen Öner’i ağırlayacak.

7 Mart Cumartesi Günü Bayındır Söğütözü Hastanesi konferans salonunda gerçekleşecek söyleşide kadınlara yönelik mutlu yaşam sırları paylaşılacak. Söyleşi katılımı ve detaylı bilgi için 0312 289 70 86 numaralı telefon arayabilirsiniz.

Etkinlik Hakkında:
Tarih: 7 Mart 2015 Cumartesi
Yer: Bayındır Söğütözü Hastanesi Konferans Salonu
Program:
10:30 – 11:00 Kahve İkramı
11:00 – 12:00 Söyleşi

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git