Bayındır Sağlık Grubu’nun Sağlık Sponsoru Olduğu “Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı” Büyük Katılım İle Gerçekleşti

Bu yıl 29'uncusu düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’na, Türkiye dahil olmak üzere 49 ülkeden 1.100'ü yabancı, 2.200 yüzücü katıldı.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Boğaziçi Komisyonu'nun başarılı, titiz organizasyonu ile birlikte yirminin üzerinde kamu ve sivil toplum kuruluşunun destek verdiği 29. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda Bayındır Sağlık Grubu da yüzücülerin ve etkinlik alanındaki misafirlerin yanındaydı.

Dünya Açık Deniz Yüzme Birliği (WOWSA-World Open Water Swimming Association) tarafından 2016 yılının en iyi açık deniz yarışı seçilen ve tüm dünyanın gündeminde olan uluslararası bir organizasyonda milli bir görev üstlenmek, sağlık sektöründe 25. yılını kutlayan Bayındır Sağlık Grubu tarafından önemli bir gurur kaynağı oldu. Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu'nun sağlık sektöründeki güvenilir ismi ve güçlü organizasyonel alt yapısı bu organizasyonun sağlık sponsorluğunda rol oynadı.

Sağlık sponsuru: Bayındır Sağlık Grubu
Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen ve doğru işlere imza atan Bayındır Sağlık Grubu'nun bu sponsorluktaki ana hedefi sağlıklı yaşam, spor bilincinin yaygınlaşması, Türkiye ve İstanbul’un tanıtımına katkı sağlamak olmuştur.

Kendisi de yarışmacı olarak Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'na katılan Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, yıllardır bu önemli yarışa büyük keyif alarak katıldığını, sporun, bir yaşam biçimi halinde yıla yaygın sürekliliğine çok ciddi katkı sağladığını, her sene ayrı tecrübeler barındırdığını ve yaşattığını, sadece bir açık deniz yarışı olmayıp strateji ve performans yarışı olduğunu” belirtti. Ayrıca Sevgin, 49 ülkeden 2.200 sporcunun katılmasının da aynı zamanda organizasyonun mükemmelliğini, Türkiye'nin itibarını ve istikrarını gösterdiğini sözlerine ekledi.

Kanlıca'dan başlayan ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan yarışı Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, 1 saat 8 dakikalık derece ile bitirdi.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git