Bayındır Sağlık Grubu'ndan Lenfoma Hasta Günleri

Bayındır Sağlık Grubu, dünyada ve ülkemizde sık görülen kan hastalıklarından biri olan Lenfoma’ya dikkat çekmek ve lenfomalı hastalara yol göstermek amacıyla 15 Eylül Salı günü Bayındır Söğütözü Hastanesi’nde “Lenfoma Hasta Günleri” buluşması düzenleyecek.

Kanser, diyabet, denge problemleri gibi faaliyet gösterdiği her alanda hastaları ve hasta yakınlarını bilgilendirmeye ve bilinçlendirmeye yönelik etkinlikler düzenleyen Bayındır Sağlık Grubu, 15 Eylül Dünya Lenfoma Günü kapsamında “Lenfoma Hasta Günleri”ne imza atıyor.

15 Eylül Salı günü 13:30-17:30 arası Bayındır Söğütözü Hastanesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek toplantının açılış konuşmasını Bayındır Söğütözü Hastanesi Hematoloji ve Kök Hücre Nakil Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ali Uğur Ural gerçekleştirecek. Doç. Dr. Ahmet İfran, Lenfoma tedavi yöntemleri hakkında bilgi verirken, lenfoma hastaları lenfomaya karşı verdikleri mücadelenin ve kazanılan zaferin öyküsünü aktaracak. Toplantının ikinci bölümünde ise kanserle mücadelede doğru beslenme ve kanserden korunma yöntemleri dinleyicilerle paylaşılacak. Toplantı tüm katılımcılara ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git