Bayındır Sağlık Grubu'ndan Kardeş Ülke Azerbaycan'a Sağlık Köprüsü

Türkiye’de sağlık turizminin gelişmesi yönünde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu olarak, şimdi de kardeş ülke Azerbaycan’a sağlık köprüsü oluşturacak Bakü ofisi ile faaliyete başladık.

Kaliteli sağlık hizmetlerinin yaygınlaştırılması vizyonu ile yola çıkan Bayındır Sağlık Grubu olarak, Türkiye’de sağlık turizmini geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlık turizmine her daim destek veren vizyonumuzla, Türkiye’ye gelen yabancı hasta sıralamasında ilk 4 ülke arasında yer alan kardeş ülke Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de ofis açarak hizmet vermeye başladık.

Türkiye’de sağlık hizmeti almak isteyen Azeri hastalara tüm yönleriyle etkin bir tanıtımın yapılacağı ofisimizde, aynı zamanda hastanın Türkiye’ye geliş organizasyonundan tedavi sonrası gerekli tıbbi kontrollerin yapılması ve hasta memnuniyeti takibine kadar birçok alanda destek sağlayacağız.

Sağlık turizmine katkı
TC. Bakü Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Sn. Ahmet Ataker, TC. Bakü Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Yardımcısı Sn. Mehmed Aliyev ve TC. Bakü Büyükelçiliği Gümrük Müşaviri Sn. Eser Çengel’in katıldığı de açılışta, Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu’nun, uzun yıllardır sağlık turizminin sıhhatli, güvenilir ve katma değerli gelişmesi için çalışmalarını sürdürdüğünü hatırlatan Genel Müdürümüz Sezai Sevgin, “Türkiye sağlık turizminin parlayan yıldızı... Ülkemiz her ne kadar sağlık turizmi potansiyeline sahip olsa da yabancı hastalarla koordinasyonun sağlanması ve hastaların doğru bilgilendirilmesi açısından tanıtım çalışmalarının yapılması da ayrıca gereklilik arz ediyor. Bakü ofisimiz ile ülkemizin sağlık turizmi potansiyelinin tanıtımına katkı sağlamak bizim için ayrı bir kıvanç vesilesi. Bayındır Sağlık Grubu olarak, sağlık turizmi alanında yıllardan bu yana olan tecrübemiz ve modern tıbbı yakından takip eden ihtisaslaşmış nitelikli kadrolarımızla hizmet vermekteyiz. Kardeş ülke Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de faaliyet geçirdiğimiz ofisimizle de sunduğumuz bu kaliteli hizmete erişimin kolaylaşacağı bir köprü kurmuş olduk. İki ülke arasında var olan dostane ilişkileri sağlık alanındaki birlikteliklerimiz ile bir adım daha ileriye taşıyacağını ve sağlık turizmine katkı sağlayacağına inandığımız ofisimizde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git