Bayındır Sağlık Grubu Sürdürülebilir Kaliteli Sağlık Hizmetlerini Tescilledi

Türk sağlık sektöründe çeyrek asrı geride bırakan ve sunduğu kaliteli sağlık hizmetinde uzun yıllardır sürdürülebilirliği yakalayan Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu, sahip olduğu ulusal ve uluslararası akreditasyonlarla başarısını tescillemeye devam ediyor.

Küresel ölçekte tanınan ve kabul gören bağımsız akreditasyon kuruluşu Joint Commission International (JCI) tarafından, 2006 yılında ilk defa akredite olan Bayındır Söğütözü ve Kavaklıdere Hastaneleri, kaliteli sağlık hizmetlerini sürdürerek beşinci kez akredite olmaya hak kazanırken; Bayındır İçerenköy Hastanesi de Sağlık Bakanlığı Kalite Standartları denetiminden üstün başarı ile geçti.

Kalite kültürüne, hasta güvenliğine ve tıbbi etik değerlere verdiği önemi son dönemde gerçekleştirilen denetimler ile de pekiştiren Bayındır Sağlık Grubu, sistemli, gönüllü, samimi, içselleştirilmiş, ortak akla dayalı çalışma tarzı ile kalite yolculuğuna devam ediyor.


Bayındır Sağlık Grubu, sunduğu sağlık hizmeti kalitesini artırmanın yanı sıra, hasta ve hasta yakınları ile çalışanların hastane içerisinde karşılaşacağı olası risklerin azaltılmasına yönelik çalışmalarını da her geçen gün heyecanla ve istikrarlı bir şekilde geliştirmeye özen gösteriyor.

Ülkemizde Sağlık Bakanlığı, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında 2012 yılından bu yana hastanelerde belirlenmiş kalite standartları ile Sağlıkta Kalite Sistemi (SKS) Denetimleri yapmaktadır.  Öte yandan, uluslararası alanda kabul gören ve prestijli bağımsız akreditasyon kuruluşu Joint Commission International da belirlenen kalite standartlarına uygun çalışan hastaneleri akredite etmektedir. JCI’ın akreditasyon belgesine sahip tüm dünyada 1061 kurum bulunurken, Ülkemizde ise 567 özel hastaneden 44’ü akredite olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Dünya standartlarında kaliteli hizmet
Türkiye’de sağlık alanında ilk TS–EN ISO 9001 belgesine sahip Bayındır Sağlık Grubu, etik kurallara bağlı, hasta haklarına saygılı, tüm dünya tarafından kabul edilen kalite standartlarında güvenilir sağlık hizmeti vermeyi misyon olarak belirlemiştir. Her zaman hasta bakım kalitesinin yükseltilmesine yönelik çalışmalarda bulunan Bayındır Sağlık Grubu, sahip olduğu akreditasyonlarla, sunduğu ulusal ve uluslararası kaliteli sağlık hizmetindeki başarısını kanıtlamaya devam etmektedir.

Sağlıkta kalite değerlendirmeleri sürecinde alınan kalite puanı, sağlık kuruluşlarının sağlık turizmi konusunda yetkilendirilmesinde de belirleyici bir kriter olarak öne çıkmaktadır. Bayındır Sağlık Grubu da sahip olduğu kalite belgeleri ve aldığı yüksek kalite puanlarının teyit ettiği üzere; sağlık turizmi alanında da yetkin hizmet vererek ülkemizi en iyi temsil eden hastaneler arasında yer almaktadır.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git