Bayındır Sağlık Grubu, Sağlık Sektöründeki 30. Yılına Yeni Genel Müdürü M. Tankut Tabak İle Giriyor

Türkiye İş Bankası’nda çeşitli kademelerde görev alan M. Tankut Tabak, Türk sağlık sektörünün önemli kuruluşları arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu’nda genel müdürlük görevine atandı.

Türk sağlık sektöründe kanıta dayalı, hasta haklarına saygılı, güvenilir, kaliteli sağlık hizmetleri ile anılan, Türkiye İş Bankası Grup şirketleri arasında yer alan ve bu sene 30. yılını kutlayacak olan Bayındır Sağlık Grubu’nun yeni Genel Müdürü M. Tankut Tabak oldu.

Türkiye İş Bankası’nda yönetici olarak çeşitli kademelerde görev alan M. Tankut Tabak, yeni görevine ilişkin yaptığı açıklamada, “30 yılda biriktirdiği kalite ve etik anlayışını bir kültüre dönüştüren ve bunu içinde yer aldığı Türkiye İş Bankası Grubu’nun değerleriyle harmanlayarak özel bir konuma sahip olan Bayındır Sağlık Grubu’nda göreve başlamaktan dolayı mutluluk duyuyorum. Multidisipliner bir yönetim alanı olan sağlık hizmetleri üretiminin sürdürülebilirliği, farklı uzmanlık alanlarının uyumlu çalışması ile yakından ilgilidir. Bireysel başarılardan çok takım başarısına inanarak, sistemli, gönüllü, içselleştirilmiş, ortak akla dayalı çalışma tarzı ile süreçlerimizi dinamik yöneterek örnek sağlık hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Türk Sağlık Sektöründe 30. yılını kutlayacak olan Bayındır Sağlık Grubunun deneyimlerinden ve başarılarından kazandığı olgunlukla güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunarken, Grubu geleceğe hazırlamada en önemli sermayemiz yetkin ve uzman insan kaynağımız olacaktır”  dedi.

M. Tankut Tabak Hakkında:
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Finansal Ekonomi alanında yüksek lisans yapan M. Tankut Tabak’ın Türkiye İş Bankası’ndaki yolculuğu, 1997 yılında Teftiş Kurulu Başkanlığında Stajyer Müfettiş Yardımcısı görevi ile başladı. 2006 yılına kadar Türkiye İş Bankası’nın Türkiye genelindeki şubelerinin, genel müdürlük bölümlerinin ve iştiraklerinin denetimlerinde görev aldıktan sonra, 2006’da İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü Müdür Yardımcılığına atandı. 2009’da Bölümün Birim Müdürlüğüne, 2017 yılında ise Bölüm Müdürlüğüne yükselen M. Tankut Tabak, 2022 yılında Türkiye İş Bankası grup şirketlerinden Bayındır Sağlık Grubunda genel müdürlük görevine atandı.

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız