Bayındır Sağlık Grubu, Bu Yıl 35’incisi Düzenlenecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının Yedinci Kez Sağlık Sponsoru Oldu

Bayındır Sağlık Grubu, altı yıldır sürdürdüğü Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının sağlık sponsorluğuna bu yıl da devam ederek, spora ve aktif yaşama desteğini bir kez daha gösterdi. Dünyanın birçok farklı ülkesinden binlerce sporseverin katılım sağladığı, Asya ve Avrupa kıtalarını kulaçlar ile birbirine bağlayan 35’inci Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının sağlık sponsoru 7’inci kez Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu oldu.

Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu, bu yıl 35’incisi gerçekleşecek olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının yedinci kez sağlık sponsoru oldu. Tüm dünyadan yüzücülerin heyecanla beklediği, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen, Asya’dan Avrupa’ya yapılan tek yüzme yarışı olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 20 Ağustos Pazar günü, 5 kıtadan 2500 yüzücünün katılımı ile gerçekleşecek. Düzenlenecek dev yarışta atılacak her kulaç, Bayındır Sağlık Grubu’nun kaliteli sağlık hizmeti güvencesi altında olacak.

Geçtiğimiz 6 yılda sporcuların sağlığına gösterdiği özen ve elde ettiği yarışma deneyimi ile öne çıkan Bayındır Sağlık Grubu, iki tam donanımlı sağlık çadırı, alanında uzman sağlık ekibi ve ambulansları ile tüm sağlık sorunlarına anında yanıt vererek, yarış boyunca sporculara ve misafirlere kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunacak. Bayındır Sağlık Grubu ayrıca sporcuları seçme yarışlarında da yalnız bırakmayacak.

"Yedinci kez sağlık sponsoru olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz"

Sağlıklı yaşam ve spor bilincinin yaygınlaştırılması gerektiğinin altını çizen Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü M. Tankut Tabak, “Bayındır Sağlık Grubu olarak 31 yıldır biriktirdiğimiz kalite ve etik anlayışı ile sağlık standartlarını yükseltmeye devam ediyoruz. Tedavi edici sağlık hizmetlerinin yanı sıra koruyucu ve önleyici sağlık hizmetlerinin önemini de çok iyi biliyoruz. Sporun hem mental hem de fiziksel sağlığımız için öneminden hareketle, nesillerin spor bilinci ile büyümesine katkı sağlamak istiyoruz. Dünyanın en iyi açık su yüzme organizasyonu kabul edilen ve 35 yıldır Türkiye ile İstanbul'un küresel ölçekte tanıtılmasında büyük rol oynayan bu uluslararası organizasyonda 7’nci kez sağlık sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Vekili ve Boğaziçi Yarışı Organizasyon Komitesi Başkanı Nihat Usta da bu yıl 35’incisi düzenlenecek olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına büyük bir katkı sağladığına dikkat çekti. Usta, “Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, kültürlerin kesişim noktası olan kentimizde dünya çapından yüzücüleri ve ailelerini 35’inci kez bir araya getirecek. Dünyanın dört bir yanından yüzücüler İstanbul Boğazı'nın zorlu parkurunda kulaç atarak kendi sınırlarını keşfedecek. Türkiye’de sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından Bayındır Sağlık Grubu’nun, bir kez daha desteğini sunarak sağlık sponsoru olması bizi daha da güçlü kıldı. Desteğinden dolayı Bayındır Sağlık Grubu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız