Bayındır Sağlık Grubu, 6. Kez Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının Sağlık Sponsoru Oldu

Asya ile Avrupa’yı birleştiren İstanbul’un incisi Boğaz’da gerçekleştirilecek 34. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının sağlık sponsoru, 6. kez Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu oldu. Her yıl dünyanın birçok farklı ülkesinden binlerce sporcunun katıldığı organizasyona 6’ncı kez sağlık sponsoru olan Bayındır Sağlık Grubu, spor bilincinin artırılmasına ve sağlıklı nesiller yaratılmasına bu yıl da katkı sağlayacak.

Türkiye İş Bankası grup şirketleri arasında yer alan Bayındır Sağlık Grubu, Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve tüm dünyadan yüzücülerin heyecanla beklediği Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının altıncı kez sağlık sponsoru oldu. Asya’dan Avrupa’ya yapılan tek yüzme yarışı olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 21 Ağustos 2022’de, yaklaşık 2500 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek.

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Bayındır Sağlık Grubu, iki tam donanımlı sağlık çadırı, alanında uzman sağlık ekibi ve ambulansları ile tüm sağlık sorunlarına anında yanıt vererek, yarış boyunca sporculara ve misafirlere kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunacak. Bayındır Sağlık Grubu ayrıca sporcuların seçme yarışlarında da yanlarında olacak.

"Spora olan katkımızı sürdürmeye devam edeceğiz"
Sağlıklı yaşam ve spor bilincinin yaygınlaştırılması gerektiğinin altını çizen Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü M. Tankut Tabak, “Bu sene sağlık sektöründe 30. yılını kutlayacak olan Bayındır Sağlık Grubu, 30 yılda biriktirdiği kalite ve etik anlayışı ile sağlık standartlarını yükseltmeye devam ediyor.  Tedavi edici sağlık hizmetlerinin yanı sıra koruyucu ve önleyici sağlık hizmetlerinin önemini de çok iyi biliyoruz. Sporun hem mental hem de fiziksel sağlığımız için öneminden hareketle, nesillerin spor bilinci ile büyümesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu yıl 6. kez, en iyi açık su yüzme yarışı unvanı bulunan, tüm dünyanın gündeminde olan ve 34 yıldır ülkemizin tanıtılmasında büyük rol üstlenen bu uluslararası organizasyonun Sağlık Sponsoru olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Vekili ve Boğaziçi Yarışı Organizasyon Komitesi Başkanı Nihat Usta da bu yıl 34’üncüsü düzenlenecek olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışının Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına büyük bir katkı sağladığına dikkat çekti. Usta, “Dünyanın dört bir yanındaki 50’nin üzerindeki ülkeden, yaklaşık 2500 sporcunun katıldığı bu dev organizasyonun bu yıl 34’üncüsünü düzenliyoruz. Türkiye’de sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından Bayındır Sağlık Grubu’nun, bir kez daha desteğini sunarak sağlık sponsoru olması bizi daha da güçlü kıldı. Desteğinden dolayı Bayındır Sağlık Grubu’na teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız