Bayındır Sağlık Grubu, 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında Sağlık Sponsoru Olarak Yerini Aldı

Eşsiz bir macera, zorlu bir mücadele; iki kıtanın kulaçlarla kucaklaşması... 59 ülkeden yerli ve yabancı toplam 2 bin 400 yüzücü, dostluk, mücadele etmek, yarışmak ve sınırlarını keşfetmek için İstanbul Boğazı'nda bir araya geldi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Boğaziçi Komisyonu'nun başarılı, titiz organizasyonu ile birlikte yirminin üzerinde kamu ve sivil toplum kuruluşunun destek verdiği 31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'nda Bayındır Sağlık Grubu da sağlık sponsoru olarak yüzücülerin ve etkinlik alanındaki misafirlerin yanındaydı.

Dünya Açık Deniz Yüzme Birliği (WOWSA-World Open Water Swimming Association) tarafından 2016 yılının en iyi açık deniz yarışı seçilen ve tüm dünyanın gündeminde olan, Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) himayelerinde düzenlenen bu uluslararası organizasyonda, sağlık sponsorluğu gibi önemli bir görev üstlenilmesinde Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu'nun sağlık sektöründeki güvenilir ismi ve güçlü organizasyonel alt yapısı etkili oldu.

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen ve doğru işlere imza atan Bayındır Sağlık Grubu'nun bu sponsorluktaki amacı “sağlık için sporu ve aktif yaşamı desteklemek”, Türkiye ve İstanbul’un tanıtımına katkı sağlamak oldu.

Türkiye İş Bankası iştiraklerinden Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, “Etik ve kaliteli hizmet sunma vizyonumuz içerisinde, sağlıklı yaşam ve spor bilincinin yaygınlaştırılması önem verdiğimiz hususlardan... Sporun bir yaşam biçimi olarak yıla yaygın sürekliliğine de çok ciddi katkı sağlayan bu organizasyon, bir açık deniz yarışı olmasının yanı sıra, bir strateji ve performans yarışı hüviyetinde... Yıllardır yarışmacı olarak katılmaktan mutluluk duyduğum, Türkiye’nin ve İstanbul’un tanıtımına ve katılımcı çeşitliliği açısından bakıldığında itibar ve istikrarına katkı sağlayan bu uluslararası organizasyona, bu yıl da sağlık sponsoru olmaktan büyük bir gurur ve onur duyuyoruz” diye konuştu.

Kanlıca'dan başlayan ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan yarışa, yıllardır yarışmacı olarak da katılan Sezai Sevgin, 50-54 yaş kategorisinde 59 dakika 14 saniye ile yarışı 4’üncü sırada tamamladı.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git