Bayındır Laboratuvarlarında Doğru Sonuç, Doğru Tanı, Doğru Tedavi

Bayındır Sağlık Grubu Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarları, tanı ve tedavi süreçlerinin takibinde gerekli olan klinik biyokimya, hematoloji, mikrobiyoloji, seroloji, immunoloji ve acil laboratuvar hizmetlerini 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sunmaktadır.

Bayındır Söğütözü Hastanesi, Bayındır İçerenköy Hastanesi, Bayındır Kavaklıdere Hastanesi ve Bayındır Levent Tıp Merkezi laboratuvarlarında, üst düzey teknik özelliklere sahip cihazlar ve meslek içi eğitimlerle desteklenen deneyimli teknik ekip ile çalışılmaktadır.

Sonuçların doğruluğunu ve tekrarlanabilirliğini tüm testler için  günlük olarak uyguladığı Internal Kalite Kontrol örnekleri ve Uluslararası Eksternal Kalite Kontrol örnekleri ile değerlendiren Bayındır Sağlık Grubu, laboratuvar hizmetlerini kalite standartları doğrultusunda hasta, çalışan ve çevre güvenliğini dikkate alarak vermektedir.

Bayındır Laboratuvarları, bilimsel gelişmeleri takip ederek test panellerini ve bilgilerini devamlı güncellemekte, laboratuvar analizör ve ekipmanlarını son teknolojiye uygun seçerek, deneyimli personeli ile 7 gün, 24 saat hasta odaklı hizmet vermektedir.

Bayındır Sağlık Grubu, dünyanın en büyük dış kalite kontrol programları olan RIQAS, CAP ve MLE'S bünyesinde yer almakta olup, laboratuvar sonuçlarının güvenilirliği her yıl RIQAS sistemi tarafından yeniden onaylanmaktadır. 

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git