6. Avrasya Tıp Günleri

Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) ve Bayındır Sağlık Grubu iş birliği ile gerçekleştirilen tıp dünyasının nabzının tutulduğu “6. Avrasya Tıp Günleri” Bayındır Söğütözü Hastanesi’nde 22 Ekim itibarıyla başladı. Tıp dünyasını buluşturan 23 Ekim akşamı gala yemeğiyle sonlanacak etkinliğe 21  ülkeden 100’e yakın hekim katılıyor.

Hekimler arası deneyim paylaşımının en etkili platformu 6. Avrasya Tıp Günleri bu yıl da yine tüm dünyadan hekimlerin büyük ilgisiyle başladı. Toplam 21 ülkeden 100’e yakın hekim bir araya geldi. Açılış konuşmalarını Bayek A.Ş. Genel Müdürü Doğan Sarban ve TİKA Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Dairesi Başkanı Mehmet Yılmaz’ın gerçekleştirdiği toplantının ilk gününde Kalp Damar Cerrahisinde yenilikler, İşitme Cerrahisi ve Obezite cerrahisinde Sleeve Gastrektomi ve Tip 2 Diabet'de Cerrahi Tedavi konuları masaya yatırıldı. Sağlık alanında yeni uygulama ve yöntemlerin anlatıldığı platform sağlık alanında yapılan en geniş değerlendirme buluşmalarından biri.

Avrasya Tıp Günlerinin geleneksel uygulaması olarak öğle yemeğinden sonra Bayındır Söğütözü Hastanesi ameliyathanesinde koroner bypass ve koroner anjio operasyonları izleyicilerle buluştu.

Etkinliğin 2.ci gününde ise Perkütan Endoskopik Lomber Diskektomi, Omurga Hastalıklarında Minimal İnvaziv Teknikler, Girişimsel Radyolojide Güncel Yöntemler ve Hematolojik Kanserlerde Kemik İliği Nakli gündemi oluşturacak. Yoğun programın ardından konuklar Cuma günü gerçekleşecek olan Endoskopik Diskektomi ve Kifoplasti operasyonlarını takip etmek üzere Bayındır Söğütözü Hastanesi ameliyathanesine bağlanacak.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git