32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışında Bayındır Sağlık Grubu Bu Yıl Da Sağlık Sponsoru Olarak Yerini Aldı

İstanbul’un incisi Boğaz’ın serin sularında gerçekleştirilen, 32. Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, Kanlıca ve Kuruçeşme arası 6,5 kilometrelik parkurda tamamlandı. Dünyanın 45 ülkesinden binlerce sporcunun bir araya geldiği yarışın sağlık sponsoru, bu yıl da Türkiye İş Bankası İştiraki Bayındır Sağlık Grubu oldu.

Asya ve Avrupa kıtasının birleştiği ve Boğaz’ın akıntısına karşı zorlu rekabetin yer aldığı yarışmada, Bayındır Sağlık Grubu kaliteli sağlık hizmeti ile hem seçme yarışlarında hem de ana yarışta sporcuların ve organizasyon ekibinin yanındaydı.

Dünyada kıtalararası ilk yüzme yarışması olan Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 23 Ağustos tarihinde 2160 sporcunun katılımı ile gerçekleştirildi. Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından organize edilen yarışma, İstanbul Boğazı’nın ünlü duraklarından Kanlıca ile Kuruçeşme arasında 6,5 kilometrelik parkurda tamamlandı. 32 yıldır gerçekleştirilerek geleneksel bir organizasyon haline gelen Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı kapsamında Bayındır Sağlık Grubu, geçtiğimiz son üç yıl olduğu gibi bu yıl da yarışmanın sağlık sponsoru oldu.

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmeti sunmayı ilke edinen Bayındır Sağlık Grubu, iki kıtanın kulaçlarla birbirine bağlandığı yarışta sağlık sponsoru olarak spora ve aktif yaşama bir kez daha desteklerini sundu.

Türkiye İş Bankası iştiraki Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, “Etik ve kaliteli hizmet sunma vizyonumuz içerisinde, sağlıklı yaşam ve spor bilincinin yaygınlaştırılması önem verdiğimiz hususlardan... Sporun bir yaşam biçimi olarak yıla yaygın sürekliliğine çok ciddi katkı sağlayan ve 32 yıldır Türkiye ve İstanbul’un küresel ölçekte tanıtılmasında büyük role sahip olan, 45 ülkeden sporcuların katıldığı bu uluslararası organizasyonda, bu yıl da 4. kez sağlık sponsoru olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Benim de 8 yıldır yarışmacı olarak katılmaktan mutluluk duyduğum, rüzgarın ve akıntının yönüne ve şiddetine göre her sene ayrı bir deneyim ve heyecan barındıran bu organizasyon, bir açık deniz yarışı olmasının yanı sıra, bir strateji ve performans yarışı hüviyetinde...  Emeği geçen tüm ekiplere teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Kanlıca'dan başlayan ve Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı’nda son bulan yarışmaya yıllardır sporcu kimliği ile de katılan Bayındır Sağlık Grubu Genel Müdürü Sezai Sevgin, 50-54 Yaş kategorisinde 56 dakika 1 saniye süresi ile 4. olarak tamamladı.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git