• Yeni Yıl

  Her bitişin aslında yepyeni bir başlangıç olduğunu düşündüğümüzde, yeni yıl da hayatımızda yeni bir başlangıçtır. Başlangıçlar bazen zorlasa da bizi çoğu zaman güzeldir. Önemli olan bizim başlangıçlara yüklediğimiz anlamdır. Yeni başlangıçlarda umut vardır. Yeni hayaller ve hedefler vardır.Umut etmek; hayallerimizin ve hedeflerimizin gerçekleşmesi için motivasyonumuzu arttıran en önemli unsurlardandır.

 • Jinekolojik Kanserler

  Kadınların korkulu rüyası jinekolojik kanserlerden korunmanın ve tedaviden istenen sonucu almanın en etkili yolu teşhiste geç kalmamak! Erken teşhis ise ancak uygun taramalarla mümkün olabiliyor.

 • Kadromuzu Büyütüyoruz

  Bayındır Sağlık Grubu'unda göreve başlayan doktorlarımız.

 • Erken Tanı İçin Kontrollerinizi İhmal Etmeyin

  Düzenli olarak yapılan sağlık kontrolleri, hastalıkların erken dönemde fark edilmesini ve başarılı tedavi yöntemlerinin uygulanmasını sağlıyor. Siz de düzenli olarak sağlık kontrollerinizi yaptırarak, hastalığa değil hayata şans verin. Özel ayrıcalıklarla yararlanabileceğiniz Diabet Tarama ve Akciğer Kanseri Tarama Programlarımızın içerikleri aşağıdadır.

 • Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı

  Yaklaşık bir saat süren tam kapalı bel fıtığı ameliyatının ardından aynı gün taburcu olup evinize dönebilir, bir kaç gün içerisinde de günlük hayatınıza ve işinize devam edebilirsiniz.

 • Femtosaniye Lazer

  Femtosaniye Lazer

  Yaşa bağlı olarak göz içi merceğinin saydamlığını kaybetmesi anlamına gelen kataraktın cerrahi tedavisinde en son aşama olan ve operasyonun önemli bir kısmının el değmeden bilgisayar kontrolünde yapılmasını sağlayan Femtosaniye lazer teknolojisi, aynı zamanda iyileşme sürecini de kısaltıyor.

 • hafıza kaybı

  Unutmayın! Hafıza Kaybı, Yaşlanmanın Doğal Bir Sonucu Değildir.

  Demans (bunama) yaşlılığın en çok yıkıma neden olan ve yaşam kalitesini etkileyen, hastaya olduğu kadar hasta yakınlarına da sosyal, ekonomik ve psikolojik açıdan olumsuz etkileri olan önemli bir halk sağlığı sorunudur.

 • varis

  Bacaklarınızın Uyarısını Dinleyin

  Birden fazla tedavi seçeneği olan varis, endoskopik yöntemle de ortadan kaldırılabiliyor.

 • Yaz Hamileliğini Avantaja Dönüştürün

  Yaz Hamileliğini Avantaja Dönüştürün

  Yaz ve hamilelik kelimeleri bir araya geldiğinde sıkıntı verici bir süreç aklınıza gelmesin. Yazın açık havada geçirilen saatler, bol sulu gıdalar ve hamilelikte en iyi spor olan yüzme alternatifleri bebeğinizi konforlu bir şekilde beklemenizi sağlayabilir.

 • Tiroid Hormonları - Hayatın Kaynağı

  Tiroid Hormonları - Hayatın Kaynağı

  Tiroid bezi, salgıladığı tiroid hormonlarıyla vücudumuzun metabolizma hızını, büyüme ve gelişmesini ayarlar. Hayatın her evresinde fiziki ve zihinsel gelişim açısından önem taşıyan tiroid hormonları için iyot kullanımına dikkat edilmesi gerekir. Özellikle hamilelik ve çocukluk döneminde tiroid hormonları hayati değer taşımaktadır.

 • Bayındır Hastanesi Söğütözü - Kemik İliği (Kök Hücre) Nakli Merkezi

  Bayındır Hastanesi Söğütözü - Kemik İliği (Kök Hücre) Nakli Merkezi

  Sağlıkta referans merkezi olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Bayındır Sağlık Grubu, 2007 yılında bir ilke daha imza atarak yurdumuzdaki ilk özel Kemik İliği Nakli Merkezini açmıştır.