Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Kavaklıdere Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uzmanlık Alanları

- Endometriosis ve adenomyozis tedavisi, takibi ve cerrahisi
- Laparoskopik cerrahi (myomektomi, histerektomi, prolapsus operasyonları, over kist ameliyatları, endometrium kanseri, ürojinekolojik operasyonlar)
- Histereskopik cerrahi (septum, polip, myom, sineşi ameliyatları)
- Minimal invaziv ve rekonstüktif cerrahi (vajinoplasti, uterus-vajinal anomali ameliyatları)
- Jinekolojik cerrahi (myomektomi, histerektomi, prolapsus operasyonları, over kist ameliyatları, ürojinekolojik operasyonlar)
- Robotik cerrahi
- Reprodiktif endokrinoloji
- İnfertilite tedavisi
- Polikistik over sendromu tanı ve takibi
- Menopoz tedavisi ve takibi
- Gebelik takibi ve doğum

Ödüller

loading
x

Randevu Talebi Oluşturma

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız