Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Ulusal ve Uluslararası Dergilerde Yayınlanmış Makaleler

1.Karabiyik L, Tezer T. Inadvertent brachial plexus anesthesia associated with local anesthetic infiltration during internal jugular venous cannulation: a case report. Acta Anaesthesiol Belg 2011; 62: 91-3.
2.Coşkun D, Mahli A, Tezer T, Özdek Ş. Anesthetic Management in the Case of Premature Infant with Bronchopulmonary Dysplasia and Retinopathy of Prematurity. J Medical Cases 2010; 1: 10-13.
3.Beyazova M, Şenköylü A, Zinnuroğlu M, Güngör İ, Oruçoğlu N, Erden Z, Tezer T et al. Omurga Cerrahisinde İntraoperatif Nörofizyolojik Monitorizasyon:  Gazi  Tıp  Deneyimi.  The  Journal  Of  Turkish  Spinal Surgery, 2010; 21: 49-58.

Düzenlenmesinde Görev Aldığı Toplantı ve Kongreler

1.Pleksus ve Periferik Sinir Blokları Kursu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2008 Ankara.
2.Pleksus ve Periferik Sinir Blokları Kursu. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2009 Ankara
3.Pleksus ve Periferik Sinir Blokları Kursu. GATA Askeri Tıp Fakültesi 9 – 10 Ekim 2010 Ankara
4.Periferik Sinir Blokları Kursu. “Periferik Sinir Bloğu Komplikasyonları” konusunda sunum. Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi. 25-27 Mayıs 2012 Antalya.
5.Periferik Sinir Blokları Kursu. “Periferik Sinir Bloğu Komplikasyonları” konusunda sunum. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi. 30-31 Mart 2013
6.Periferik Sinir Blokları Kursu. “Periferik Sinir Sistemi Anatomisi” konusunda sunum. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi. 01-02 Haziran 2013.
7.Periferik Sinir Blokları Kursu. “Periferik Sinir Bloğu Komplikasyonları” konusunda sunum. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi. 01-02 Haziran 2013.
 

İlgi Alanları

Rejyonal Anestezi

Spinal/Epidural Anestezi

Periferik Sinir Blokları

Ortopedik Anestezi

Doğum Anestezisi

Ödüller

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git