Göz Hastalıkları

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

Katarakt

Multifokal Göz İçi Lensleri

Glokom

Ödüller

Gazi Göz Vakfı Bilimsel Teşvik Ödülleri

- Gazi Göz Vakfı Bilimsel Teşvik Ödülleri, 2007. Ödüle değer bulunan çalışma: ”Can İ, Takmaz T, Aşık Nacaroğlu Ş, Genç İ, Soyugelen G. “Bimanuel küçük kesili katarakt cerrahisi”, Glo-Kat, 2, 227-235, (2007).” - Gazi Göz Vakfı Bilimsel Teşvik Ödülleri, 2008. Ödüle değer bulunan çalışma: ”Can İ, Takmaz T, Genç İ, Aşık Nacaroğlu Ş, Soyugelen G. “Yeni bir yöntem olarak “Yarım ay suprakapsüler fakoemülsifikasyon” tekniğinin değerlendirilmesi”, Glo-Kat, 3, 5-13, (2008).”

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız