Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Bayındır Levent Tıp Merkezi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Bilimsel Yayınlar

  • Türkoğlu Ü., Tamer Toptani S., Öztezcan S., Uysal M., Toker G.: The Effects of N-acetylcysteine Treatment and Nitric Oxide Synthase İnhibition on Oxidative stres İnduced by E.Coli Endotoxin. Biochemical Archives 14,33-41,1997

 

  • Uysal M., Uğurnal, B., Doğru Abbasoğlu S., Tamer Toptani S., Koçak Toker N., Toker G.: Lipid Peroxidation and Antioxidant Enzymes in Livers and Brains of Aged Rats. Mech. Ageing. Dev. Nov;98(2):177-80, 1997

 

  • Gökkuşu C., Palanduz S., Tamer S.: Oxidant and Antioxidant Systems in Patients: İnfluence of Vitamin E supplement. Endocr Res. Aug:27(3)377-86,2001

 

  • Ömer Güzel, Semra Toptani, Olay Küçükdeveci: Evaluation of the IMX Homocysteine Assay in Turkey. Abbott Laboratory (Italy-1998)

 

  • Gökkuşu C., Gökalp Ö., Toptani S., Yarman S.: The Relationship Between Plazma Lipid Composition and Antioxidant Vitamins in Hyper Cholesteromic Rats. Free Radicals in Healt and Disease (İstanbul- 1995)

 

  • Uysal M., Uğurnal B., Doğru Abbasoğlu Semra., Toptani S. Koçak Toker N., Toker G.: Yaşlanmanın Karaciğer Mitokondrisinde Lipit Peroksidasyonu ve Antioksidan Sistem Üzerine Etkisi. XIII. Ulusal Farmakoloji Kongresi (Antalya-1996)

 

  • Oğuz H., Yarman S., Akpınar D., Tanakol. R., Kolancı Ç., Abbasoğlu S., Akköse A., Toptani S., Gökkuşu C.: Üniversite Öğrencilerinde Guatr Prevalansı ve İdrar ile İyot Atılımı Tayini. 19. Ulusal Endokrinoloji Diyabetoloji ve Endokrin Cerrahi Kongresi (İstanbul-1996)

 

  • Koçak Toker N., Doğru Abbasoğlu S., Uğurnal B., Toptani S., Toker G. Uysal M.: Yaşlı Sıçanlarda Karaciğer ve Beyin Lipit Peroksidasyonu ve Antioksidan Enzim Düzeyleri. 1. Ulusal Serbest Radikaller ve Antioksidanlar Kongresi (Antalya-1997)

 

  • Gökkuşu C., Yarman S., Gökalp Ö., Toptani S.: Lipid Peroxidation and antioxidant Vitamins in Hyperthyroid Patients under Antithyroid Therapy. VIII. Bienniel Meeting International Society for Free Radical Research (Barcelona-Spain, 1998)

 

  • Yeşim Eralp, Adnan Aydıner, Semra Toptani, Faruk Tas, Erkan Topuz: Circulating HER-2/Neu Levels in Patients with Melanoma. Moleculer Targets and Cancer Therapeutics. AACR-NCI-EORTC International Conference. (Florida-2001)

Uzmanlık Alanları

Ödüller

loading
x

Randevu Talebi Oluşturma

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız