Ağız ve Diş Sağlığı

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

ÖZEL TURKUAZ KADIKÖY AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

KASIM 2016 - ...

ÖZEL MUAYENEHANE

TEMMUZ 2011 – OCAK 2016

ÖZEL BOSTANCI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

TEMMUZ 2008 – AĞUSTOS 2010

ÖZEL CİHAN TIP MERKEZİ VE POLİKLİNİĞİ

OCAK 2002 – MART 2007

ÖZEL GÖZTEPE HASTANESİ

TEMMUZ 2003 –EKİM 2007

ASKERLİK HİZMETİ

Eleşkirt / AĞRI. TEMMUZ 2004 – TEMMUZ 2005

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

Ödüller

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git