Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Ulusal ve Uluslararası Dergilerde Yayınlanmış Makaleler

Impaired glucose tolerance: its relevance to early endothelial dysfunction. Horm Metab Res. 2003 Oct;35(10):607-10. Konukoglu D, Dogan E,Turhan MS,Husrev Hatemi H Plasma homocysteine levels in obese and non-obese subjects with or without hypertension; its relationship with oxidative stress and copper.
Clin Biochem. 2003 Jul;36(5):405-8. Konukoglu D,Serin O,Ercan M,Turhan MS Relationship between plasma leptin and zinc levels and the effect of insulin and oxidative stress on leptin levels in obese diabetic patients.
J Nutr Biochem. 2004 Dec;15(12):757-60. Konukoglu D,Turhan MS,Ercan M,Serin O.
The role of antioxidant supplementation in cardiac transplantation: an experimental study in rats. Transplant Proc. 2004 Dec;36(10):2939-43. Kazimoglu K, Bozkurt AK, Suzer O, Konukoglu D, Koksal C, Kurdal T, Turhan MS.
Plasma total homocysteine concentrations in obese and non-obese female patients with type 2 diabetes mellitus; its relations with plasma oxidative stress and nitric oxide levels.
Clin Hemorheol Microcirc. 2005;33(1):41-6. Konukoglu D, Serin O, Turhan MS Plasma leptin and its relationship with lipid peroxidation and nitric oxide in obese female patients with or without hypertension.
Arch Med Res. 2006 Jul;37(5):602-6. Konukoglu D, Serin O, Turhan MS
Relation of serum vascular endothelial growth factor as an angiogenesis biomarker with nitric oxide & urokinase-type plasminogen activator in breast cancer patients.
Indian J Med Res. 2007 Jun;125(6):747-51. Konukoglu D, Turhan MS, Celik V, Turna H.

İlgi Alanları

Ödüller

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git