Ortopedi ve Travmatoloji

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Bayındır Levent Tıp Merkezi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Ulusal ve Uluslararası Dergilerde Yayınlanmış Makaleler

A. Uluslararası hakemli dergilerde yayımlanan makaleler:
A1. Ulucay, C., Eren,Z., Kaspar, EC., Ozler,T., Yuksel, K., Kantarci, G., Altintas, F. (2012) ‘Risc factors for acute kidney injury after hip fracture surgery in elderly individuals.
B. Uluslararası bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında (proceedings) basılan bildiriler :
B1. Ulucay C, Yuksel K, Bekler H, Altintas F. Treatment Of Humerus Fractures. Conservative Or Surgical Methods? Poster Sunumu. 10 th European Congress of Trauma and Emergency Surgery ( 13-17 May 2009 / Antalya-Turkey)
B2. Ulucay C, İnan M, Yuksel K, Altintas F. Surgical Treatment of Clavicle Shaft Fractures Poster Sunumu. 10 th European Congress of Trauma and Emergency Surgery ( 13-17 May 2009 / Antalya-Turkey)
B3. Ulucay C, Altintas F, Yuksel K, Bekler H, Beyzadeoglu T. The Comparison of Postoperative Bleeding Between Posterior Cruciate Ligament Retaining and Posterior Cruciate Ligament Sacrificing Implants in Total Knee Arthroplasty. Poster sunumu, 11 th Congress EFORT 2010 (2-5 June Madrid-Spain)
B4. İnan M, Uluçay C, Bekler H, Yuksel K, Ustunkan F. Measurament Of Tibial Torsion By Usinag A New Radiographic Method. Poster Sunumu. EPOS 2011 ( 6-9 April Basel-Switzerland)
C. Ulusal bilimsel toplantılarda sunulan ve bildiri kitaplarında basılan bildiriler:
C1. İnan M, Altintas F, Yuksel K, Kocadal O. Perkutan Aşiloplasti ve Tendon İyileşmesi
Sözlü Bildiri 3. Ulusal ’Cerebral Palsy’ ve Gelişimsel Bozukluklar Kongresi (13-14 Kasım 2009 Harbiye Askeri Müzesi –İstanbul
C2. Uluçay, Ç., Altıntaş, F., Yüksel, K., Kocadal, O., Beyzadeoğlu, T., Bekler, H.İ. ‘Erişkin eklem içi parçalı el bileği kırıklarının volar plakla tedavisinde ameliyat sonrası hasta memnuniyetini belirleyen faktörler’ Sözlü Bildiri, XXII. Milli Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi (Antalya, 2011).

İlgi Alanları

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız