Ortopedi ve Travmatoloji

Bayındır Kavaklıdere Hastanesi

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Tıp Fakültesi

 Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 2003-2009

Uzmanlık Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji 2009-2015

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uzmanlık Alanları

Erişkin ve Çocuk Travmatoloji
Eklem Rekonstrüktif Cerrahi (kalça-diz-omuz protezleri)
Spor Hekimliği / Artroskopik Cerrahi (diz-omuz-ayak bileği ve Kalça Artroskopileri
Çocuk Ortopedisi
El ve Üst Ekstremite Cerrahisi
Omurga Hastalıkları
 

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız