Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

Yüz Estetiği

Meme Estetiği

Gözkapağı Estetiği

Rekonstrüktif Cerrahi

Maksillofasial Cerrahi

Ödüller

Minimal Invasive Plastic Surgery

Borman, H. Minimal Invasive Plastic Surgery. En İyi Sunu Ödülü, Seul / Kore, 2010.

MIPS. En İyi Sunu Ödülü

Borman, H. MIPS. En İyi Sunu Ödülü. En İyi Sunu Ödülü, Bangkok / Tayland, 2012.

34. Ulusal TPRECD Kongresi

Ataman, M.G., Ertaş, N.M., Coşkun, E., Uysal, Ç., Borman, H. “Adipoz kökenli kök hücre nakli ile transvers rektus abdominis kas deri flebi yaşayabilirliğinin araştırılması: Deneysel Çalışma ”, 34. Ulusal TPRECD Kongresi, OP-0507, Antalya, 2012 (Asistan Bildiri Yarışması Birincilik Ödülü).

35. Ulusal TPRECD Kongresi

Abbas, O.L., Borman, H., Uysal, Ç., Aydın, L., Helvacıoğlu, F., İlhan, Ş., Eyyüboğlu, A., Özkan, B. “Deneysel Yüz Felci Modelinde Yağ Dokusu Kökenli Kök Hücre Uygulaması İle Çapraz-Yüz Sinir Grefti Boyunca Akson Yenilenmesinin Arttırılması”, 35. Ulusal TPRECD Kongresi, İstanbul, 2014 (Uzman Bildiri Yarışması İkincilik Ödülü).

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız