Beslenme ve Diyetetik

Bayındır Kavaklıdere Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Yayın Listesi

2010-2011 yılları arasında ‘Sosyal sorumluluk projesi’ kapsamında Türkiye genelinde 14 ilde ‘Kalp sağlığı ve beslenme’ konusunda halka açık seminerler ve basın toplantılarıyla halkı bilinçlendirme eğitimlerinde konuşmacı olarak görev yapmıştır.
2009 ‘Zayıflamada Püf Noktaları ve Doğru Bilinen Yanlışlar’ konulu eğitim seminerinde konuşmacı olarak görev yapmıştır.
2008-2009 Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulu öğrencilerine ‘ Sporcularda müsabaka öncesi, sırası ve sonrasında beslenme’ ile ‘Sporcularda makro besin öğelerinin, fiziksel aktiviteye etkisi’ konulu eğitimler düzenlemiştir.
2005 Diyabetli hastaların beslenme durumları ile yeme   davranış bozuklarının saptanması ve yaşam kalitelerinin ölçülmesi (lisans tezi)
 

İlgi Alanları

Ağırlık yönetimi ve Obezite
Diyabette Tıbbi Beslenme Tedavisi
Sporcu Beslenmesi
Gebe&Emziklikte Beslenme
Yeme Bozuklukları

Ödüller

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git