Kadın Hastalıkları ve Doğum

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Makaleler

  1. Turkmen, Osman & Tutar, Oben & Kimyon Comert, Gunsu & Çelik, Mehmet & Karalok, Alper & Ökten, Heyecan & Turan, Taner & Tulunay, Gokhan. (2017). Endometrial Cancer in Bicornuate Uterus: Case Report. Acta Oncologica Turcica. 50. 66-68. 10.5505/aot.2017.30074.
  2. Tutar, Esra & Gözüküçük, Murat & Kaya, Münire & Macun, Ayşenur & Yucel, Dogan & Hücümenoğlu, Sema & Çaydere, Muzaffer & Üstün, Yusuf. (2021). Dose-dependent effects of ghrelin and aberrant anti-Mullerian hormone levels in the prevention of ovarian damage caused by cisplatin in Wistar-albino rats. Archives of Gynecology and Obstetrics. 1-7. 10.1007/s00404-021-06294.

İlgi Alanları

Gebelik Takibi ve Doğum
Laparoskopi, Histeroskopi
Genital Kozmetik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız