Pediatri

Neonatoloji

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi 1989-1996

Uzmanlık

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri 1998-2003

Yan Dal Eğitimi

Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Pediatri AD Neonatoloji Bilim Dalı 2005-2009

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uzmanlık Alanları

Anne sütü ve emzirme

Yenidoğan sarılığı

Yenidoğanda solunum desteği ve ventilasyon tedavisi

Prematüre bebek izlemi

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız