Ağız ve Diş Sağlığı

Endodonti

Bayındır Alsancak Diş Kliniği

Eğitim

Uzmanlık

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, Endodonti

Üniversite

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

- Geniş apikal lezyon ve kistlerin cerrahisiz tedavi takibi
- Apikal cerrahilerde retrograd dolum takibi
- Kırık aletlerde bypass
- Kök ucu kapanmamış dişlerde rejeneratif tedavi 
- Sonik / ultrasonik endodontik cihazlar yorumlama
- İrrigasyon aktivasyon sistemleri yorumlama
- Dental tomografi yorumlama

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız