Protetik Diş Tedavisi

Protetik

Bayındır Alsancak Diş Kliniği

Bayındır Alsancak Diş Kliniği

Eğitim

Uzmanlık Eğitimi

Süleyman Demirel Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Protetik

Üniversite

Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uzmanlık Alanları

- Gülüş Tasarımı
- Porselen Lamina Veneer Uygulamaları
- Zirkonyum Kron Uygulamaları
- İmplant Üst Yapı Uygulamaları (Sabit ve Hareketli Protezler)
- Bilgisayar Destekli Uygulamalar (CAD-CAM)
 

Ödüller

loading
x

Randevu Talebi Oluşturma

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız