Ağız ve Diş Sağlığı

Ortodonti

Bayındır Şirinevler Diş Kliniği

Bayındır Ataköy Diş Kliniği

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Yayınlar

1. A non- syndrome case with bilateral supernumerary canines: report of a rare case. H. Turkkahraman, HH Yılmaz, E Cetin Dentomaxillofacial Radiology Vol. 34: , Issue. 5, : Pages. 319-321 (Issue publication date: September 2005)

2. Comparison of two treatment strategies for the early treatment of an anterior skeletal open bite : Posterior bite block-vertical pull chin cup (PBB-VPC) vs. posterior bite block-high pull headgear (PBB-HPH) H. Turkkahraman, E Cetin J Orofac Orthop. 2017 Jul;78(4):338-347.

Uzmanlık Alanları

- İskeletsel ön açık kapanış
Hızlı üst çene genişletmesi
Fonksiyonel ortopedik tedavi

Ödüller

loading
x

Randevu Talebi Oluşturma

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız