Beslenme ve Diyetetik

Bayındır Levent Tıp Merkezi

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Yayın

18-65 Yaş Arası Yetişkin Bireylerin Popüler Diyet Uygulamaları ve Bilgi Düzeylerinin Saptanması (Lisans Tezi, III.Ulusal Beslenme ve Diyetetik Öğrenci Kongresi sunumu)

Uzmanlık Alanları

- Yeme Psikolojisi / Yeme Bozukluklarında Beslenme
- Klinik Nütrisyon
- Hastalıklara Özgü Beslenme Tedavisi (Diyabet, Kardiyovasküler Sistem Hastalıkları, Oto-immün Hastalıklar vb.)
- Toplu Beslenme Sistemleri ve Menü Planlama (Yatan Hastalarda)
- Ağırlık Yönetim Süreçleri (Obezite / Kilo alma / Kilo verme)
- Gebelikte / Emziklilik Döneminde Beslenme
- Çocukluk Çağında Beslenme
- Onkoloji Hastalarında Beslenme

Ödüller

loading
x

Randevu Talebi Oluşturma

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız