Kardiyoloji

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uluslararası Dergilerde Yayımlanan Makaleler

1. Öztürk C, İyisoy A, Gürsoy E, Çelik T, Güler A, Şahin M.A, Bozlar U, Rreka A, Öztürk A, Balta Ş (2016). The successful management of early rupture of abdominal aortic aneurysm with endovascular stenting and instent stenting for endoleak following EVAR a cas report. International Journal of Cardiology, 207, 152-156 (Yayın no: 3391558)

2. Çelik T, Öztürk C, Balta Ş, Erdoğan S, Rreka A, İyisoy A (2016). Sodium bicarbonate dilemma in patients with out of hospital arrest A double edged sword. Am J Emerg Med, 34 (7), 1314-1315. (Yayın no: 3354148)

Uluslararası Bilimsel Toplantılarda Yapılan Sunumlar

Balkan Askeri Tıp Kongresi - TAVI, mitral baloon valvuloplasti and right coronary revascularisation with high tisk patient in the same session - case report.

Uzmanlık Tez Konusu

Akut miyokard infarktüslü genç hastalarda sorumlu koroner aterosklerotik plak özellikleri: Volümetrik, intravasküler ve ultrasound çalışması.

Uzmanlık Alanları

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız