Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Bayındır Levent Tıp Merkezi

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

- Estetik Cerrahi
- Ağız, Çene ve Yüz Cerrahisi
- El Cerrahisi
- Rekonstrüktif Mikrocerrahi
- Baş-Boyun Rekonstrüksiyonu
- Meme Rekonstrüksiyonu
- Lazer Cerrahi ve Tedavi
- Doku Mühendisliği ve Prefabrikasyonu
- Hücresel Tedaviler ve Kök Hücre Uygulamaları

Ödüller

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği

Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Uluslarası Kongrelere Katılım Desteği Bursu, (12.IPRAS Kongresi, San Francisco, A.B.D., 27 Haziran-2 Temmuz 1999).

Japonya Hükumeti Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı

Japonya Hükumeti Eğitim, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı (Monbukagakusho) Uluslararası Araştırma Bursu (1 Ekim 2000-31 Mart 2002) ve Araştırma Desteği (1.240.000 Yen)

Amerikan Plastik Cerrahi Derneği

Amerikan Plastik Cerrahi Derneği (American Society of Plastic Surgeons-ASPS), Plastik Cerrahi Eğitim Fonu (Plastic Surgery Educational Foundation-PSEF) Uluslararası Misafir Plastik Cerrahi Bursu, (1 Eylül 2003–28 Şubat 2004).

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız