Dermatoloji (Deri ve Zührevi Hastalıkları)

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Yurt Dışı Eğitim

Boston Medical School Massachusetts Klinik Dermatoloji (United States Medical Licencing Examination (USMLE) Sertifikası ile)

Uzmanlık Eğitimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, Dermatoloji Ana Bilim Dalı (Tıpta Uzmanlık Sınavı Birincisi)

Tıp Fakültesi

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Uzmanlık Alanları

- Alerjik deri hastalıkları
- Nevüsler ve deri kanserleri
- Saç ve tırnak hastalıkları
- Kozmetik dermatoloji
- Pediatrik dermatoloji

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız