Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Tıp Fakültesi

Ankara Üniversitesi - 1985

Uzmanlık Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü - 1995

Doktora Eğitimi

Hacettepe Üniversitesi Nörolojik Bilimler Enstitüsü - 2005

Yardımcı Doçent

Hacettepe Üniversitesi - 2005

Doçent

Hacettepe- 2007

Profesör

Hacettepe Üniversitesi - 2014

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

Omurga ve Omurilik Cerrahisi (boyun, sırt ve bel fıtıkları, omurga ve omurilik tümörleri, siringomyeli, chiari anomalisi, omurga kırıkları ve omurilik yaralanmaları v.b)

Beyin Tümörleri

Genel Nöroşirürji ve Beyin Cerrahi Eğitimi

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız