E-HASTA MODÜLÜ İLE SAĞLIĞINIZI TAKİP EDİN! Bayındır e-hasta modülü ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sağlık kayıtlarınızı takip edebilir ve online randevu alabilirsiniz. 

E-hasta modülünü nasıl kullanabilirsiniz?

1-) www.bayindirhastanesi.com.tr ana sayfasının sağ üstünde bulunan E-Hizmetler sekmesinden E-hasta tabını tıklayın.

2-) Açılan Giriş Yap penceresinde Üye Ol butonunu tıklayın. İlgili alana TC kimlik numaranızı girdiğinizde, Bayındır Sağlık Grubu’nda kayıtlı olan telefon numaranıza şifre içeren bir SMS göndereceğiz. Artık bu şifre ile E-hasta modülünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

3-) Şifrenizi girdikten sonra açılan ekranda bulunan  Vaka Görüntüleme, Profil Bilgilerim, Tetkiklerim ve Randevularım seçeneklerinden yapmak istediğiniz işleme uygun olanı seçerek ilerleyebilirsiniz.

4-) Vaka Görüntüleme ekranına giriş yaptığınızda, hangi tarihte, hangi bölüme ve doktora geldiğinize dair kayıtları bulabilirsiniz.

5-) Profil Bilgilerim ekranından bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

6-) Tetkiklerim ekranından, Bayındır Sağlık Grubu’nda yaptırdığınız laboratuvar ve radyoloji tetkiklerinizin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

7-) Randevularım ekranında ise hem geçmiş hem de güncel tüm randevularınızı görüntüleyebilirsiniz.

8-) Ayrıca modülde yer alan Randevu Al butonunun yardımıyla hastane, bölüm, doktor, saat ve tarih seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

9-) E-hasta modülüne üye iseniz, ana sayfada sağ üst köşede bulunan E-hizmetler tabına tıklayınca açılan seçeneklerden E-hasta’yı seçerek, T.C. kimliğiniz ve size SMS yoluyla iletilmiş sifrenizle sisteme gerek duyduğunuz her an ,kolaylıkla giriş yapabilirsiniz

x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git