E-HASTA MODÜLÜ İLE SAĞLIĞINIZI TAKİP EDİN! Bayındır e-hasta modülü ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz zaman sağlık kayıtlarınızı takip edebilir ve online randevu alabilirsiniz. 

E-hasta modülünü nasıl kullanabilirsiniz?

1-) www.bayindirhastanesi.com.tr ana sayfasının sağ üstünde bulunan E-Hizmetler sekmesinden E-hasta tabını tıklayın.

2-) Açılan Giriş Yap penceresinde Üye Ol butonunu tıklayın. İlgili alana TC kimlik numaranızı girdiğinizde, Bayındır Sağlık Grubu’nda kayıtlı olan telefon numaranıza şifre içeren bir SMS göndereceğiz. Artık bu şifre ile E-hasta modülünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

3-) Şifrenizi girdikten sonra açılan ekranda bulunan  Vaka Görüntüleme, Profil Bilgilerim, Tetkiklerim ve Randevularım seçeneklerinden yapmak istediğiniz işleme uygun olanı seçerek ilerleyebilirsiniz.

4-) Vaka Görüntüleme ekranına giriş yaptığınızda, hangi tarihte, hangi bölüme ve doktora geldiğinize dair kayıtları bulabilirsiniz.

5-) Profil Bilgilerim ekranından bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz.

6-) Tetkiklerim ekranından, Bayındır Sağlık Grubu’nda yaptırdığınız laboratuvar ve radyoloji tetkiklerinizin sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

7-) Randevularım ekranında ise hem geçmiş hem de güncel tüm randevularınızı görüntüleyebilirsiniz.

8-) Ayrıca modülde yer alan Randevu Al butonunun yardımıyla hastane, bölüm, doktor, saat ve tarih seçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

9-) E-hasta modülüne üye iseniz, ana sayfada sağ üst köşede bulunan E-hizmetler tabına tıklayınca açılan seçeneklerden E-hasta’yı seçerek, T.C. kimliğiniz ve size SMS yoluyla iletilmiş sifrenizle sisteme gerek duyduğunuz her an ,kolaylıkla giriş yapabilirsiniz

x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git