Ağız ve Diş Sağlığı

Bayındır Kavaklıdere Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Ulusal ve Uluslararası Dergilerde Yayınlanmış Makaleler

HASANREİSOĞLU,U., ERAKMAN, T., İRKEÇ, Z. (2011).Tam protezlerde estetik yaklaşımlar. Türkiye Klinikleri, 1: 90-96.
SUNUMULAR
Evaluation the accuracy of two implant impression techniques with malposed implants. İRKEÇ, Z., HASANREİSOĞLU, U., TERZİOĞLU, H., KÖSE, K. 101st Annual World Dental Congress (FDI), 28-31 Ağustos 2013, İstanbul, Türkiye (Sözlü Sunum). Occlusal rehabilitation by full-mouth zirconia fixed restoration and opposing implant-retained overdenture: A case report. İRKEÇ, Z., ŞENTÜRK, A. 36th Annual Conference of the European Prosthodontic Association (EPA), 6-8 Eylül 2012, Rotterdam, Hollanda (Poster Sunumu).
Maxillary overdenture opposing to the mandibular full-mouth restoration: A case report. İRKEÇ, Z., KÖSE, G. 16th Congress of the Balkan Stomatological Society (BaSS), 28 Nisan-1 Mayıs 2011, Bükreş, Romanya (Poster Sunumu).
Mandibular implant-supported and maxillary tooth-supported full-arch fixed restorations: A case report. KÖSE, G., İRKEÇ, Z., ŞAHİN, S. 16th Congress of the Balkan Stomatological Society (BaSS), 28 Nisan-1 Mayıs 2011, Bükreş, Romanya (Poster Sunumu).

İlgi Alanları

Ödüller

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git