Nöroloji

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Bayındır Sağlık Grubu 2021- Halen

Doktor Abdurrahman Yurtarslan Onkoloji Eğitim Araştırma Hastanesi 2007

Nöroloji Uzmanı

Çorum Devlet Hastanesi 2006-2007

Ağrı Devlet Hastanesi 2001-2005

Nöroloji Uzmanı

Artvin Hastanesi 1998-2001

Nöroloji Uzmanı- Başhekim

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

EEG
EMG
Uyku Bozuklukları ve Uyku Apnesi
Nöropsikiyatri
Nöro-Oftalmoloji
Nörootoloji  
Epilepsi
Nörodejeneratif Hastalıklar (Demans - Parkinson)
Migren ve tüm baş ağrıları
Felçler

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız