Kalp ve Damar Cerrahisi

Bayındır İçerenköy Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

- Koroner arter cerrahisi
- Kapak cerrahisi
- Girişimsel aort cerrahisi
- Varis cerrahisi, perkütan işlemler
- Venöz sistem cerrahisi
- Periferik damar cerrahisi

Ödüller

Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği 12. Ulusal Kongresi

Kalp Cerrahisi Sözel Bildiri Birincilik Ödülü Bildiri Başlığı: Koroner Arter Hastalığında Statin Kullanımının Sağ Atriyal Miyosit Apoptozisi ve Proliferasyonu Üzerine Etkileri. Fuat Büyükbayrak, Fatma Dağıstanlı, Eray Aksoy, Oğuz Konukoğlu, Sabit Sarıkaya, Melek Öztürk, Kaan Kırali, H. Mete Alp.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git