Ağız ve Diş Sağlığı

Endodonti

Bayındır Fenerbahçe Diş Kliniği

Bayındır Tuzla Diş Kliniği

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

Yayınlar

1. Özlek E., Gündüz H., Akkol E., Kadı G. Influence of Chitosan and EDTA Solutions Activated with Sonic and Ultrasonic Systems on the Microhardness of Dentin. Turkiye Klinikleri Journal of Dental Sciences. doi: 10.5336/dentalsci.2019-72466.

2. Özlek E., Gündüz H., Akkol E., Neelakantan P. Dentin moisture conditions strongly influence its interactions with bioactive root canal sealers. Restorative dentistry and Endodontics, cilt.45, ss.24, 2020 (ESCI İndekslerine Giren Dergi)

3. Özlek E. , Gündüz H. , Akkol E. Non-Surgical Endodontic Treatment of Extraoral Sinus Tract of Endodontic Origin. Türkiye Klinikleri Journal Dental Science, cilt.24, ss.151-156, 2020 (Diğer Kurumların Hakemli Dergileri)

4. Özlek E. , Ak B., Akkol E. Five-year follow-up of a delayed reimplanted avulsed tooth: case report. Eastern Journal of Medicine, cilt.23, ss.350-354, 2019 (Diğer Kurumların Hakemli Dergileri)

İlgi Alanları

Ödüller

loading
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız