Pediatri

Bayındır Söğütözü Hastanesi

Eğitim

Kariyer

Üyelikler

Yayınlar

İlgi Alanları

Ödüller

Histopatoloji, Cilt 41, Ek 1. XXIV. Uluslararası Uluslararası Akreditasyon Akademisi Kongresi

Topaloğlu R, BULUN A, Ertoy D, Besbaş N, Özen S, Bakkaloğlu A. Enalapril ve anjiyotensin 2 reseptör antagonistlerinin renal skar oluşumunun önlenmesindeki rolü. En iyi poster ödülü.

II. Ulusal Hipertansiyon ve Böbrek Hastalıkları Kongresi

BULUN A, Topaloğlu R, Beşbaş N, Ertoy D, Bakkaloğlu A. Deneysel piyelonefritte böbreklerde skar oluşumunun önlenmesinde enalaprilinin rolü. En iyi poster ödülü

Hacettepe Üniversitesi Senatosu

Perinatal Mortality Working Group'un bir üyesi olarak, 2003-2004 eğitim-öğretim yılında Hacettepe Üniversitesi Senatosu tarafından "Başarılı Araştırma Grubu" olarak ödüllendirildi.

Bayındır Hastanesi
x

Randevu Al

* listenenler dışındaki tarih ve saate randevu almak istiyorsanız lütfen 0850 911 0 911 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz

Verdiğim kişisel veri ve iletişim bilgilerimin, Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Aydınlatma Metninde belirtilen amaç ve bağlı amaçlar dahilinde işlenmesine ve aktarılmasına muvafakatettiğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim.

Bayek Tedavi Sağlık Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş., Penta Sağlık Hizmetleri A.Ş., Bayek Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri ve İşletmeciliği A.Ş. (hepsi birlikte Bayındır Sağlık Grubu olarak anılacaktır) tarafından her türlü bilgilendirme, etkinlik, duyuru, anket, tanıtım, açılış, davet vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma ticari elektronik ileti (arama, SMS, e-posta vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

Lütfen Üstteki Kutucuğu işaretleyiniz!

Hastanemizde kaydınız var ise direkt randevu alabilmek için tıklayınız

yukarı git