Bayındır Hastanesi Söğütözü
E-Tahlil Online Randevu
Tanıtım

1992 yılında açılan ve Grubumuzun ilk hastanesi olan Söğütözü Hastanemiz, 21 yıldır özel sağlık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak Ankara Söğütözü semtinde hizmet vermeye devam etmektedir.

  Hastanemiz 15.570 m2 kapalı alanı, 131 hasta yatağı, 33 yataklı yoğun bakım ünitesi,tam donanımlı  6 ameliyathanesi, 100 kişilik konferans salonu, 100 araçlık otoparkı ile yerli ve yabancı hastalara dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır.

  Modern tıbbın tüm branşlarında alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile hizmet veren Söğütözü Hastanemiz, uluslararası akreditasyon belgesi olan Joint Commission International (JCI) akreditasyon belgesine sahiptir. 2006 yılında başarılı akreditasyon belgelendirmesinin ardından, 2008 yılında yeni hizmete açılan Kemik İliği Nakil Ünitesi’nin de standartlara uyumu başarılı olarak değerlendirilmiştir. Hastanemiz 2009 yılında ikinci ve 2012 yılında da üçüncü kez akredite edilmiştir.

  Akreditasyonun amacı , sağlık kuruluşunun yüksek nitelikte hizmet vermesini sağlayacak standartlarla buluşmasını ve bunun sürekliliğini sağlamaktır. Sonuçta hastaların ve çalışanların memnuniyet düzeyinin yükseltilmesi hedeflenmektedir.

  İleri tıp teknolojisinin getirdiği tıbbi cihaz ve ekipmana sahip olan, sağlıkta referans merkezi olma vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Söğütözü Hastanemiz, 2005 yılında bir ilke daha imza atarak Türkiye’deki ilk özel Kemik İliği Nakli Merkezi ni açmıştır. Merkez, Türkiye ve bölgedeki hastaların yanı sıra, yurt dışından gelen pek çok hastaya da hizmet vermektedir. Uluslararası alanda en üst düzeyde hizmet veren nakil merkezlerinin koşullarına sahip olan ünite, bu alanda en önemli tehdit olan enfeksiyon oranını en alt düzeyde tutacak her türlü olanakla donatılmıştır.

  Tıbbi Onkoloji Bölümümüz, kanser tanı ve tedavisindeki gelişmeleri takip eden ve güncel tedavi yöntemlerini uygulayan, Ankara’ da JCI tarafından akredite edilmiş  ilk onkoloji merkezidir.

  Söğütözü Hastanemiz, konusunda uzmanlaşmış, tecrübeli doktor ve hemşire kadrosu, modern teknolojik alt yapısı ve güleryüzlü, kaliteli, hasta odaklı hizmet  anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

  Amacımız; çağdaş bilimin ışığında, etik kurallara bağlı ve hasta haklarına saygılı hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmektir.E-Dergi